Lakron

an image

SIA "LAKRON" tika dibināts 2004. gadā. SIA "LAKRON" pamatdarbības virziens ir alumīnija izstrādājumu pulverkrāsošana.
Uzņēmums saviem klientiem piedāvā kvalitatīvu alumīnija konstrukciju krāsošanu (profili, loksnes, dažāda veida furnitūra un citi izstrādājumi), kuras pamatā ir vismodernākā virsmas ķīmiskas sagatavošanas tehnoloģija, neizmantojot hroma savienojumus.
Jaunākā aprīkojuma izmantošana, mūsdienīgo virsmas apstrādes un polimēru pārklājuma uzklāšanas tehnoloģisko procesu pielietošana, ļāva SIA "LAKRON" ieņemt pelnīto vietu Eiropas kompānijas vidū un piedāvāt klientiem augstvērtīgus pulverkrāsošanas pakalpojumus.
Esošā pulverkrāsošanas pārklājuma kvalitātes kontroles laboratorija ļauj nodrošināt pastāvīgu novērošanu un mūsu uzņēmuma veiktās pulverkrāsošanas kvalitātes kontroli.
SIA "LAKRON" veiksmīgā darbība ir apstiprināta ar starptautiskās kvalitātes kontroles organizācijas "QUALICOAT" (Šveice) izsniegto sertifikātu, kas apliecina mūsu pulverkrāsošanas darbu kvalitāti.
2006.gadā saņemtais kvalitātes sertifikāts "QUALICOAT" ir mūsu sadarbības pamatakmens ar lielākajiem alumīnija izstrādājumu piegādātājiem.
Bet 2011.gadā SIA "LAKRON" saņēma kvalitātes sertifikātu ar papildus korozijas aizsardzības līmeni "QUALICOAT SEASIDE".